Bestuur

Functie Naam
Voorzitter Pauline Kramer
Secretaris Diederik Gerth van Wijk
Penningmeester Ab van Beek
Lid Margaret van Lent
Lid Ger Tielen

Rooster van aftreden

Bestuursleden worden benoemd voor een periode van vier jaar en kunnen twee keer herbenoemd worden.

Naam Benoemd tot Benoembaar tot
Diederik Gerth van Wijk 28-9-2019 28-9-2027
Ger Tielen 14-6-2021 14-6-2029
Margaret van Lent 11-7-2022 11-7-2030
Pauline Kramer 5-11-2022 5-11-2030
Ab van Beek 1-1-2023 1-1-2031